Fotoklub Břeclav byl založen teprve nedávno, zkraje roku 2013. Našim cílem je vytvořit mezi břeclavskými fotografy zejména přátelské vztahy. I když je fotografie pro mnoho z nás silně individuální a pocitově intimní disciplína, vzájemná setkávání, vedoucí k výměně zkušeností, názorů a různých pohledů na fotografii, mohou vést k dalšímu rozvoji každého z nás. Organizujeme například společná focení, kde si své praktické zkušenosti nejlépe předáme. První výpravu podnikli čtyři naši členové na jaře roku 2013 do Toskánska. V červnu 2014 jsme se vydali na Island Pořádáme však i menší fotovýlety po blízkém okolí. Jednou z akcí byl i malý fotografický workshop v areálu bývalého břeclavského cukrovaru. Tématem byl portrét a fashion. Spoustu dalších nápadů máme v plánu teprve zrealizovat. Focení nás prostě baví!
Můžete nás sledovat také na Facebooku.
Děkujeme za zastavení a hlavně přejeme všem dobré světlo!

Členové Fotoklubu:

Martin Bezděk