Fotoklub na Ovčárně – setkání fotografů

E-videtis audistis-INFO 2WEB

Fotoklub Břeclav ve spolupráci s Ekofarmou Lampl a STUDIEM Jinak pořádá v neděli 18. 9. 2016 setkání fotografů v prostoru bývalé lichtensteinské sýpky v Sedleci u Mikulova. V rámci tradiční akce Ovčárna, jejíž sobotní program zajišťuje spolek KRASULA, bude letos výstava na půdě sýpky pod patronátem fotografa Tomáše Bendy a STUDIA jinak pod názvem Videtis audistis.

 

Propadli jste kouzlu fotografie, chcete porovnat své umění s konkurencí a načerpat inspiraci? Pak je to akce přesně pro vás. Ocitnete se v atypickém prostoru lichtenštejnské sýpky v Sedleci u Mikulova, s vlastní historií, který se otvírá jen jednou do roka. Nevšední zážitek a  cennou zpětnou vazbu si odnesete pro svoji další tvorbu.

Účastníci budou fotografovat na zvolené téma vylosované večer před setkáním v rámci Ovčárny.

V neděli pak dané téma každý z fotografů přetvoří dle svého vidění, do jedné, či do série fotogafií. Mohou využít interiéru i exteriéru ovčárny s uměleckými instalacemi, nebo jejího okolí. Odpoledne proběhne diskuze nad vzniklými fotografiemi.

Součástí setkání bude také přednáška fotografa Martina Janoška o české fotografii 20. století.

Časový plán Videtis Audistis najdete na události Ovčárny, i na stránkách Fotoklubu Břeclav. Účast je zdarma pro nevystavující, pro vystavující je určen symbolický poplatek 100,-. Oběd a občerstvení možno zakoupit přímo ve stylovém baru ovčárny za příznivé ceny. Pro případné zájemce bude možnost přespání ve vlastním spacáku v prostorách ovčárny, romantika zaručena.

Srdečně zveme všechny fotografické nadšence na setkání fotografů v neděli 18. 9. 2016 v prostoru bývalé lichtensteinské sýpky v Sedleci u Mikulova.

Na setkání se nahlaste prosím prostřednictvím tohoto formuláře : http://bit.ly/Photosession